.

.

Многофункционално оборудване за изпитване на кабел фибростъкло тестер фибростъкло JW3302S с LCD цветен дисплей 3.5 инча цветен(100-240V, штепсельная щепсел САЩ)

Многофункционално оборудване за изпитване на кабел фибростъкло тестер фибростъкло JW3302S с LCD цветен дисплей 3.5 инча цветен(100-240V,

BGN 465.03
Продукти

МНОГОФУНКЦИОНАЛЕН - Комбинирайте 8 функции с высокоинтегрированным оптично рефлектометром временна региона, карта, събития, стабилен източник на светлина, измерителем оптична мощност, визуалният локатором неизправности, калибриране последователност на кабели, измерване дължина на кабел и функции на осветление.ДОБРА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ - той може бързо откриване на точка на прекъсване, универсален конектор и поддържа 600 вътрешни дискове и карти с памет.С ГОЛЯМ LCD дисплей-3.5 инчов цветен LCD дисплей, лесен за разчитане на данни, този тестер е удобен и лесен за работа.ЛЕСЕН за ИЗПОЛЗВАНЕ-USB устройство за съхранение на данни и вградена литиева батерия с капацитет 4000 mah зареждане чрез USB, по-практичен за употреба.ВИСОКО КАЧЕСТВО - Корпусът е изработен от висококачествен материал, издръжлив, не е лесно да се повреди, е здрава и има дълъг срок на служба.Параметри : Състояние на 100% абсолютно нов Тип продукт : Тестер оптични влакна Материал : ABS Модел : JW3302 S Дължина на вълната : 1310nm/1550nm±20nm Вида влакна : G. 652 влакна Динамичен обхват : 24 db/22 db Сляпа зона на събитието : 3 м / 9,8 фута НАИ Сляпа зона : 8 м / 26,2 метра Обхват на теста : 500 мШирина гасител на изходните ~60km : 3ns~10us Точността на измерване на разстояния : ±(1m + интервал за вземане на проби + 0.005% x разстояние тесто) Точността на загуба : ±0.2 d B/d B Точка за вземане на проби : 16k~128k Разрешение за вземане на проби : 0.05 m~8m Точността на размисъл : ±3d B за Вътрешно съхранение на данни : ≥600; Външен вид : Карта памет (не е включена в комплекта) Ниво на сигурност : II Формат : SOR Стандартния формат на файла Конектор : за SC/FC OPM : дължина на вълната : 800nm~1700nm интерфейс Тип : Универсален конектор за ФК/SC/ST Обхват на теста : -50d Bm~+26d Bm Несигурност : ±5% Честотна идентификация : CW/270/330/1k/Дължина на вълната тарировки 2k Hz : 850/980/1300/1310/1490/1550/1625/1650nm LS : LD Тип : FPLD Дължина на вълната на изхода : 1550nm±20nm 1310nm/1550nm±20nm Силата на излизане : ≥-5d Bm Модулация : 270/330/1k / 2k Hz Стабилност на честотата : CW, ±0.5 d B / 15мин (тест след 15мин подгряване) Конектор : За SC/FC VFL : Работна дължина на вълната : 650 nm±20 nm Изходна мощност : ≥10 Mw Режим : CW/1 Hz/2 Hz Конектор : за SC/FC RJ-45 Измерване на дължина на кабела : Обхват на теста : 300 m / 984.3 ft Други параметри : Дисплей : 3.5-инчов цветен LCD дисплей Интерфейс на данни : Micro USB Външна памет : карта памет (не е В комплекта) захранване : литиево-йонна батерия : 3,7 В, 4000 mah, захранващ адаптер : 5 VDC, 2 A живот на батерията : в режим на готовност>20 ч; по Време на измерването>12 ч Размер на продукта : Approx. 173x82 x 37 mm / 6, 8x3, 2x1, 5 инча Тегло : Approx. 743 g / 26,2 унция кръст Бод Пакет Списък : 1 x Tester1 x Английски Потребител Manual1 x Plug1 x Линия за предаване на данни 1 x Адаптер Head1 x CD1 x Черен Bag10 x Чистящая хартия.

R

Добавки за продукти